Skocz do zawartości
Forum

Właściwości miksu tłuszczowego


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Zakupiłem jakiś czas temu produkt, który myślałem, że był masłem, ale okazało się, że to miks tłuszczowy (opakowanie mnie zmyliło, nie przeczytałem dokladnie). Niezłe było moje zdziwienie, kiedy odkryłem, że okres ważności minął gdzieś 23.03 (dziś jest 4.04). Mam 2 pytania:
- czy w produktach takich jak masło czy właśnie ten miks data ważności jest czymś na co powinno zwracać się uwagę? Spróbowałem tego miksu i wcale nie jest jakieś zjełczałe w smaku, ani nic z tych rzeczy.
- czy ten miks jest zdrowy w ogóle? Domyślam się, że lepiej zainwestować w masło, ale czy taki miks jest lepszy od takiej np. Delmy?
Pozdrawiam serdecznie dziękując z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

nie powinno się jeść niczego po terminie ważności. Tłuszcze szybko się psują i tak naprawdę to nie wiesz co tam do końca jest, być może jeszcze aż tak nie zjełczało żeby śmierdzieć, ale raczej nie jedz już tego bo się strujesz...
co do tego czy to jest zdrowe - nie. Miks to cud technologa. Już lepiej jeść albo masło ( tylko to ma być masło anie podrobka) lub margarynę. Tu pomiędzy tymi dwoma ( masło contra margaryna) jest odwieczny spór :) i każde z nich ma tyle samo przeciwników co zwolenników

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...