Skocz do zawartości
Forum

Hotel dla psów w czasie wakacji


Gość Sha Sha

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo jade na urlop... nie moge wziąść ze sobą swoich psów bo jadę na rajd w góry... i zastanawiam się co zrobić z psiakami... rodzice daleko więc im ich nie podrzuce. Sąsiadom nie ufam, więc zostaje albo hotel albo kogoś wynająć lub zgodzic się na propozycję koleżanki, zaproponowała ona że wexmie je do siebie, ale tam są już 2 duże psy obawiam się że będą gryzly te moje ... Czy ktoś już korzystał z hotelu dla zwierząt? Co zrobić z tym fantem?

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

po pierwsze nie wziąść tylko wziąć a po drugie zalezy jaki hotel. Jak hotel przy szpitalu dla zwierzat jakiejs placówce itd to sobie daruj bo te zwierzaki siedza cały dzien w klatce. Najlepiej poszukaj prywatnego hotelu np ktos kto ma domek jednorodzinny u mnie w okolicy jest taka babka tam zwierzaki laza sobie caly dzien po dworze do domu wchodza a jak np jest suczka co ma cieczke to ma swoj boksik na noc do domu zabierana itd zadnych klatek

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie, to gdy się ma psy, to powinno tak się planować wolne, by nie powstawały takie problemy ;)

ogólnie nim zabierzesz te psy do hotelu tuż przed wyjazdem, to powinieneś zrobić sobie z nimi wcześniej wycieczkę do tego miejsca. zapamiętają zapachy, sam zobaczysz jak się tam czują itp.

Odnośnik do komentarza

~malinkaa1
jak dla mnie, to gdy się ma psy, to powinno tak się planować wolne, by nie powstawały takie problemy ;)

ogólnie nim zabierzesz te psy do hotelu tuż przed wyjazdem, to powinieneś zrobić sobie z nimi wcześniej wycieczkę do tego miejsca. zapamiętają zapachy, sam zobaczysz jak się tam czują itp.

ciekawe ja, miałabym to zrobić, zrezygować z marzenia? Czy wziąć psy ze sobą, do parku narodowego i jakoś je przemycać oraz bać się by się nie pogubiły, ani żaden drapieżnik ich nie zaatakował....

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co w końcu zdecydowałaś? Ja polecam hotele dla zwierząt. Przecież stworzono je własnie po to, aby pomóc właścicielom w czasie wakacji, lub w innych sytuacjach życiowych. Sama z nich korzystałam, to znaczy mój zwierzak. Najlepiej najpierw jechać tam samej, lub z psem, zobaczyć warunki. Jesli nawet będą boksy, to nic, przynajmniej psy są bezpieczne, a nie tak wszystkie razem, hurtem biegają po podwórku. Wcale nie jest to fajne dla nich, bo przecież mają rózne charaktery i róznie to może być. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

no niestety ja mam bardzo złe skojarzenia z hotelami dla psów. Zdarzyło się tak, że miałam pilny wyjazd słuzbowy, nikt nie mógł się zaopiekowac moim psem wiec oddałam go do ,,renomowanego" hotelu dla psów. To co zobaczyłam po przyjeździe wprawiło mnie w osłupienie. Pies był przestraszony, na głośniejszy dźwięk chował się pod nogami... jak nie on... dopiero potem wyszło, że ten hotel zamkneli bo psy były bite i trzymane w klatkach... na zewnątrz tylko mieli piękne przygotowane stanowiska....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...