Skocz do zawartości
Forum

Napady wysokiego ciśnienia


Gość duzakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

mam 37lat ,jestem otyła ,ale chodze na basen wiec redukuje wage.
18 grudnia byłam na ratunkowym miałam ciśnienie 165.podano mi leki,pulsuja oczy głowa puchnie ,byłam nie przytomna.to nawraca co pare dni.zrobiłam badania krwi ,w normie .
zrobiono mi tomograf głowy nic się nie dzieje.
wiec skąd te napady wysokiego cisnienie,przestałam normalnie funkcjonować,naurolog też mnie przebadał,okulista ,laryngolog ,wszystko dobrze.
na stale przyjmuje tylko mydocalm na poranne sztywnosć.
proszę pomóżcie,mam malutkie dziecko ..i martwie się o siebie....:(

Odnośnik do komentarza

np.152 na 85. lub 160 na 95.
tak jestem bardzo nerwowa ,wybuchowa.mam sporo problemów ,nie dzwigam tego.dnia 21 go stycznia mam wizytę u psychiatry.mam nerwobóle.zgłaszałam interniśće problem zanim zaczeło się coś dziać,chciałam leki na uspokojenie ...ale nie dała ,melise pije non stop,herb.zieloną.schudłam już łącznie 21kg.ale nadal mam do zrzucenia kolejne 20kg.teraz bez basenu i roweru bendzie bardzo cieżko dalej chudnąć ,stoje w miejscu.już zwykły spacer mnie męczy..

Odnośnik do komentarza

To takiego tragicznego ciśnienia nie miałaś i te objawy są nie tylko skutkiem wyższego ciśnienia,
są niepokojące,dlatego ,że obrzęk głowy jest skutkiem zatrzymania wody, a co za tym idzie niewydolności krążenia w głowie ,co może powodować też omdlenia ,
nie che Cie straszyć ale takie objawy dają np.tętniaki mózgu,dlatego jeśli nie miałaś tomografii z kontrastem to powinnaś mieć taki ,bo sam tomograf nie pokaże dobrze tętnic i żył.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

badania tarczycy są ok.
nie boli klatka piersiowa ,natomiast mam bóle z lewej strony,czyli nerwobóle,dziwne ,ze nie zrobili mi ekg serca...widocznie za młoda jestem ..38lat.
właśnie przed chwilą sie zdenerwowałam i od razu mi nie dobrze,plus ciemno przed oczami ..
te wysokie ciśnienia pojawiaja sie zawsze pod wieczór.juz 3 razy od 18grudnia.
a moze powinnam iść do kardiologa?

Odnośnik do komentarza

Dziś idę do swojego lekarza ,skoro neurolog mnie przebadał i jest ok,to może czas na kardiologa?
przyszło mi do głowy ,że skoro mam co dzięń nudności ,zawroty głowy ,to może jestem w ciąży?czasem biegunka.chętnie bym się położyła do szpitala...

Odnośnik do komentarza

Do szpitala!? Po pierwsze, teraz to tylko ciężkie przypadki leża w szpitalu,po drugie ,ze szpitala to można jeszcze"coś przytargać".
do kardiologa dla pewności idź,ale i tak byś musiała iść prywatnie ,najlepiej do takiego co ma w gabinecie aparat do echa serca,/nie daj sobie wcisnąć leku bez diagnozy/
trzeba wyeliminować inne przyczyny,żeby mówić o nerwicy.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

wróciłam od lekarza,dziś miałam 146 na 85.miałam w końcu ekg serca ,wszystko ok.
mam hydroxyzyne ina nerwy i lekina nadciśnienie właczone od jutra.
rano mam jeszcze sobie zrobic test na ciąże .do kardiologa tez sie wybiore.
stawiam na nerwice. niedługo wizyta u psychiatry,moze pomoze mi ....

Odnośnik do komentarza

witam ,po przepisanych lekach nie miałam żadnego ataku ani skoku cisnienia przez 2 dni.dziś rano natomiast byłam tak zdenerwowana ,poniewaz szłam na egzamin prawa jazdy i dostałam na 1h przed ciśnienia 140 na 85.cała purpurowa ,głowa przestała myśleć...byłam zdezorientowana.
to wszystko z nerwów.oczywiscie nie byłam w stanie jechać mam przełożona jazde....szok...
ja ne jestem w stanie juz funkcjonować,we środe wracam do lekarz po coś na nerwice ,chociaż czuję ze psychotropy mnie czekają..;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...