Skocz do zawartości
Forum

Laserowe operacje żylaków


Gość agnieszkaf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku lat mam żylaki i próbowałam je leczyć, ale bez większych rezultatów. Lekarz powiedział mi, że może mnie skierować na operacyjne usunięcie żylaków przy pomocy laseru. Wiadomo - operacja to poważna sprawa. Ale w sumie takie laserowe zabiegi to chyba nie jest taka "prawdziwa" operacja, w znieczuleniu itd.?

Może ktoś, kto tu

Odnośnik do komentarza

Na tym filmiku http://jejuroda.pl/video/w-czym-moze-ci-pomoc-laser możesz zobaczyć jak wygląda zamykanie naczyń krwionośnych przy pomocy lasera. "Operowana" kobieta nie wygląda na zestresowaną, więc podejrzewam, że to nic strasznego. Też zastanawiam się nad tym zabiegiem, ale jest dla mnie trochę za drogi. Chyba poczekam, może wygram w totka. Fajnie, że są teraz takie nieinwazyjne metody.

Odnośnik do komentarza

Hej. Nie sądziłam, że ten zbieg jest AŻ taki drogi. Myślałam, że koszt operacji zmieści się w 2 tysiącach. Zapewne NFZ tego nie refunduje. Ja też mam żylaki. Przez to paskudztwo zrezygnowałam z chodzenia na basen. Podobno po zabiegu można już następnego dnia wracać do normalnych zajęć. A żylaki znikają całkowicie po 8 dniach. W sumie to chyba warto tyle zainwestować w swoje zdrowie. Dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...