Skocz do zawartości
Forum

Ból i pieczenie podczas oddawania moczu i skąpomocz


Gość aleksyq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio ciągle odczuwam parcie na pęcherz. Jednak kiedy już chcę oddać mocz, okazuje się to niemożliwe. Muszę się bardzo wysilać by choć odrobinę moczu wydalić. Oddawaniu moczu towarzyszy pieczenie i ból. Jeżeli już pojawi się mocz, to ma on mętną konsystencję. Poza tym, mocz ma nieprzyjemny zapach. Po prostu śmierdzi. Ostatnio pojawiła się gorączka, której nie daje się zbić, ponieważ nawraca. Razem z gorączką pojawił się ból w dolnej części brzucha. Ogólnie czuję, że moje samopoczucie się znacznie pogorszyło. Czy powyższe objawy świadczą o zapaleniu dróg moczowych?

Odnośnik do komentarza

Masz objawy zapalenia pęcherza moczowego i dróg moczowych. Kiedyś też na to chorowałem i szczerze ci współczuję, to bardzo nieprzyjemna choroba. Myślę, że jeśli masz gorączkę, to konieczny będzie antybiotyk, inaczej tego nie wyleczysz. Moim zdaniem powinieneś pójść do lekarza. Nie ma na co czekać. Twój stan jest bardzo poważny. Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Hej,
Jakiś czas temu dowiedziałam się, że mam kamicę nerkową. Kamienie są dla mnie uciążliwe, powodują utrudnienia odpływu moczu. Myślę, że mam jakiś stan zapalny. Jeszcze nie byłem u lekarza, Myślałem, że leki na kamicę pomogą w zapaleniu. Dziś temperatura wzrosła mi do 38'C. Piecze mnie podczas oddawania moczu, a chwilami nie potrafię przetrzymać moczu. Czy to jakieś zapalenie? Czy powinienem pójść do lekarza? Czy leki na kamicę pomogą w tej infekcji? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

I jeszcze nie byłeś u lekarza? To niezbyt rozsądne, bo po opisie widać, że to poważna sprawa. Żaden ze mnie doktor House więc nie postawię tu diagnozy, ale wygląda to na infekcję dróg moczowych. Też tak miałem - częste oddawanie moczu, pieczenie... Próbowałem ziołowych środków bez recepty, ale nie pomogło, bo infekcja była dość ostra. Pomógł dopiero lek na receptę, którą mi wypisał lekarz - po trzech dniach było już ok, ale musiałem wziąć tabletki do końca. Tobie też dobrze radzę - nie męcz się sam tylko od razu idź do lekarza!

Odnośnik do komentarza

też radzę iść do lekarza. a jak już zrobisz niezbędne badania i wyleczysz infekcję, to koniecznie bierz coś na wzmocnienie dróg moczowych, najlepiej około 2-3 miesiące. ja brałam swego czasu ProUro z zurawiną i wit.C i bardzo mi pomogło w walce z nawracającymi zapaleniami pęcherza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...