Skocz do zawartości
Forum

Silne bóle w okolicy mostka


Gość bartosz4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Pomimo, że jestem młody (19lat), odczuwam silne bóle w okolicy mostka. Na początku nie bardzo zwracałem na nie uwagę, bo nie były one bardzo intensywne i częste. Ostatnio pojawiają się częściej i są silniejsze. Oprócz tego nie mam innych dolegliwości. Nie miałem nigdy robionych żadnych badań serca, bo zawsze byłem zdrowy. Czy może się okazać, że mam jakąś wadę, lub jakieś inne uszkodzenia? Co mi może dolegać? Dodam, że ból najczęściej pojawia się bardziej po lewej stronie i uprawiam sport wyczynowo. Czy muszę iść do lekarza? Czy może być to coś groźnego? Czy ktoś ma takie same bóle? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem to samo i poszedłem z tym do lekarza. Ten stwierdził, że to obciążenie kręgosłupa w odcinku piersiowym. Tu się muszę przyznać, że bardzo dużo czasu spędzam przed kompem i zwykle pozycje, w jakich siedzę niekoniecznie są poprawne. U ciebie może się to wiązać z większym wysiłkiem fizycznym. A może pomijasz stretching przed uprawianiem sportu? Jak się martwisz to najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Na pewno to nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza

Mnie też tak czasem kuje w okolicy mostka. Poszłam do lekarza, a on powiedział, że to na tle nerwowym. Mam mniej się stresować. Kupiłam sobie melisę i taki ziołowy lek Validol. Działają. Od miesiąca nie czułam bólu. Muszę tylko popracować nad moim charakterem, bo strasznie się wszystkim przejmuję, często niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...