Skocz do zawartości
Forum

Leczenie wrzodów żołądka bez pomocy lekarza


Rekomendowane odpowiedzi

dawniej głodowałem, byłem czekoladocholikiem. czasem mam zawroty głowy, boli mnie żęłądek, nie raz nie mam apetytu a czasami się przejadam, nie mam granicy albo zjem za mało i burczy mi w brzuchu albo za dużo się przejadam i bym jadł dalej ale czuje że brzuch mi już rozpiera. nie raz czuje lekko prawą górną część głowy i czuje jakby ona była pełna i nie mogę jej więcej dopełnić. nie raz mnie czyśći. ostatnio zaszkodziła mi zupa a na 2 dzień jajka i wtedy mi się tym odbijało i czułem na żełądku i też myślałem że zaraz zwymiotuje. nie raz mam długi czas spokój a ostatnio byle kiedy mnie to wszystko męczy już z 2-3lata ale wtedy było tak tylko przelotnie. mam też czasem wzdęcia, gdy mnie czyści spada masa ciała sory że tak nawalonę ale potrzebuję rady

Odnośnik do komentarza

Skoro nie byłeś u lekarza to po pierwsze w ogóle nie wiesz co Ci jest. W jaki sposób ubzdurałeś sobie, że masz wrzody!? Żeby stwierdzić albo wykluczyć wrzody żołądka musisz zrobić sobie gastroskopie... Z twoich wypocin rozumiem, że czasem boli się "żęłądek", a czasem głowa... Może czas na porządną diagnozę... psychiatryczną.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

powiem Ci tak, z własnego doświadczenia mój kolega też tak się leczył sam.... ledwo go odratowali. Wieć jeśli nie chcesz sobie zaszkodzić to idź do lekarza. Jak się boisz to niech ktoś z tobą pójdzie i potrzyma za rękę, albo torebkę na wymiociny potrzyma ale idź do lekarza. W google jest masę pomysłów nawet na leczenie raka ale nie liczyłabym na ich skutecznosć i medyczne potwierdzenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...