Forum Zdrowie

Swędzące krostki na brzuchu

izabella93

izabella93

Witam, ostatnio zauważyłam, że na brzuchu, piersiach i częściowo na plecach pojawiły mi się krostki, jest ich kilka ale czasami bardzo swędzą. Co to może być? Szukałam coś wcześniej w internecie na ten temat ale trafiłam tylko na tematy związane z ciążą, podejrzewam właśnie, że mogę być, ale na chwile obecną pewności nie mam, czy to musi być koniecznie związane z ciążą ?

109266 izabella93 Kobieta, 21 lat, Koszalin
~mgmg

~mgmg

Może być alergia.
Pokaż lekarzowi. Do dermatologów w publicznych przychodniach nie trzeba mieć skierowania od internisty.

~Sha Sha

~Sha Sha

oczywiscie że nie musi, to może być alergia na coś jakiś płyn, proszek do prania czy jakiś nowy kosmetyk

izabella93

izabella93

Ale własnie chodzi o to, że używam ciągle tych samych płynów proszków czy balsamów, nigdy wcześniej tak nie miałam, pojawiło się własnie kilka dni temu . Od koleżanki słyszałam, że może to być uczulenie na nasienie partnera, to prawda ?

109266 izabella93 Kobieta, 21 lat, Koszalin
Expert LeczPaznokcie

Expert LeczPaznokcie

Odpowiedź eksperta

Witam,
Zmiany w ciąży występują raczej w III trymestrze, a nie na początku. Objawy mogą sugerować świerzb. Radziłabym wizytę u dermatologa, niż leczenie na własną rękę, szczegónie jeśli podejrzewa Pani, że jest w ciąży. Należy o tym wspomnieć lekarzowi, ponieważ nie wszystkie leki można stosować u ciężarnych.

--

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/paznokcie01.jpg

93444 expert-leczpaznokcie Kobieta, 54 lata, Warszawa
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij