Skocz do zawartości
Forum

Najczęstsze wątpliwości dotyczące noszenia soczewek kontaktowych


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeszłam na szkla kontaktowe ponad póltora roku temu i to byla najlepsza decyzja. Okulary zakładam po sciągnieciu soczewe jesli mam taką potrzebę,oczywiscie higiena obowiązkowa i do tej pory nie wystąpily u mnie żadne problemy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

panie doktorze, mam 46 lat, stosuję minipigułkę noriday od lutego tego roku, codziennie o tej samej porze. przez większość czsu miałam okres 2 razy w m-cu. tym razem jest inaczej. okres się nie pojawił w środku m-ca i ten drugi pod konec jest spóźniony. jake jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? pigułkę biorę cały czas. a może to czas na menopałzę?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry . Od czerwca przyjmuje tabletki Vibin 21 7. Dziś (09.11.2015) wzięłam ostatnią żółtą tabletkę o godzinie 21. Niestety pech chciał, że 15 minut później musiałam przyjąć antybiotyk "clindamycin" Białe tabletki placebo skończę przyjmować w poniedziałek za tydzień, równo z antybiotykiem. Jest to moja pierwsza taka sytuacja i moje pytanie brzmi Kiedy mogę przestać się obawiać że antybiotyk ma osłabione działanie i kiedy mogę skończyć stosować dodatkowe metody antykoncepcji? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja tez bardzo długo nosiła okulary, ale przeszkadzały mi ona, zwłaszcza latem. Zdecydowałam się na zakup soczewek, wcześniej oczywiście byłam na wizycie u optometrysty, który dobrał mi moc soczewek i odpowiedni rodzaj. Jestem bardzo zadowolona i nigdy nie miałam żadnych problemów. Trzeba jedynie stosować się do zasad higieny i regularnie wymieniać soczewki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...