Skocz do zawartości
Forum

Ból pleców a gorączka i kaszel


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 2 dni temu tj piątek prawdopodobnie coś sobie zrobiłem z okolicą piersiową kręgosłupa, po prostu nie specjalnie, w jednym momencie coś stało mi się właśnie w tym miejscu gdzie kończy się lewa łopatka, z samego początku ból zaczął być uciążliwy, a potem z jednego kręgu bardziej przeniósł się na niemalże koniec mięśnia czworobocznego. Dotychczas bardziej zaczął mnie piec i szczypać oraz czasem boleć. Całą tą okolicę smaruję maścią na ból pleców jednak nic nie pomaga. Jestem aktualnie na l4 od piątku po 3 dniowej gorączce(39.5) oraz mam straszny kaszel i tez mnie pobolewa w tym miejscu gdy kaszlę. Jednak kiedy leżę w łóżku, po pewnym momencie chyba przestaje mnie piec, lub w ogóle zapominam o tym... (Obecnie pracuję w firmie, która produkuje tłumiki, nie są to lekkie rzeczy, przez ostatni tydzień pracowałem na lini, na której ich waga waha się od 7.4 do ok. 8.4 kg i trzeba je przenosić ciągle do obróbki), więc nawet przy zwykłym ruchu, coś tam musiało się stać. Mam nadzieję że mi jakiś dobry lekarz pomoże z tym problemem i powie mi co mam robić w tej sytuacji. Z góry przepraszam za pisownię, jeszcze nie funkcjonuję i nie myślę normalnie;)
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...