Skocz do zawartości
Forum

Trądzik posterydowy


Gość Malwinka008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość naszaloes

Ja brałam sterydy 8 lat od 2go do 10go r.ż. na nerki. po odstawieniu zaczęły się problemy skórne trądzik swędzenie wypryski na całym ciele w ciągu kilku tygodni. ciągle pogarszają się przez wiele lat mimo "leczenia" przez nieuków dermatologów którzy dalej proponowali powrót do sterydów tym razem innych silniejszych toksycznych i bardzo drogich (3tys 6mcy terapii). trądzik w 21r.ż. był już ropowiczy cieknący a z dermatologii wyszłam z ogniem na buzi i gronkowcem. tłusta skóra i trądzik po prze leczeniu wracają do dziś a mam 32lata. więc trądzik może nigdy nie zniknąć bo w ciąży mi się nasilił.

Odnośnik do komentarza

Oxybrazja jest dobrą opcja zabiegu z uwagi na to, ze może być stosowana również w przypadku problemów z trądzikiem:
https://dbam-o-zdrowie.pl/oxybrazja-sposob-na-promienna-cere/

Na stronie opisane jest jak wygląda taki zabieg, sama postanowiłam sie na niego wybrac i osobiscie jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Jest to to innowacyjny zabieg nawilżający na twarz, który polega na użyciu silnego strumienia soli fizjologicznej oraz tlenu. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Daje zarówno oczyszczenie jak i nawilżenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...