Skocz do zawartości
Forum

Czy miód manuka pomaga na refluks?


Gość miodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od ponad pół roku cierpię prawdopodobnie na refluks, gdyż odbijanie nie daje mi spokoju. Niedawno usłyszałem o "cudownym" suplemencie, jakim jest Miód Manuka. Zakupiłem Miód Manuka MGO 400+ i spożywam go już dwa tygodnie, jednak sytuacja nie polepszyła się. Czytałem opinie i właściwie na stronie poświęconej temu miodowi nie znalazłem żadnej negatywnej, co wydaje mi się dziwne, dlatego wolę zapytać na stronie niepoświęconej jedynie temu miodowi. Czy ten miód jest aż tak dobry?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tabletki na reflux i miód manuka mi pomogly ( laryngolog potwierdził ,ze jestem zdrowa) Choroba jednak powrócila ze zdwojona siłą. Konieczne bylo wykonanie gastroskopii: liczne nadżerki i bakterie helikobakter. Kuracja antybiotykiem i lekami zobojętniającymi kwas przyniosla oczekiwany skutek.
Leczenie trwalo nieprzerwanie ok 5 m-cy. Zaden z lekrzy prowadzacych nie wskazal miodu Manuka jako srodka leczniczego, wiec nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Macie na myśli ten produkt - https://www.miod.pl/miod-manuka/

I rzeczywiście to jest bardziej wartościowe od miodów wykonanych z innych produktów? Interesują mnie głównie konkrety. Na czym polega ta korzyść? Stawiam na rzeczy jakościowe, ale potrzebuję uzasadnienia takiej decyzji. Podpowiecie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...