Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenie zdrowotne


kelly87

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że się opłaca - tylko to zależy komu. Jeżeli korzystasz z wielu specjalistów, czy robisz sporo badań, to czemu czekać w kolejkach, lub płacić prywatnie. Ja mam wykupione takie ubezpieczenie, tylko w moim wariancie nie ma refundacji za dentystę. Może i jest taka opcja, trzeba by było sprawdzić, mnie nie była potrzebna, bo zależało mi na ginekologu i badaniach ciążowych.

Odnośnik do komentarza

Pewnie że warto, ja póki nie przydarzył mi się mały wypadek nie byłam nigdzie ubezpieczona bo myślałam sobie a co może mi się stać? i stało się. Dlatego teraz jestem ubezpieczona i mam pewność że jakieś zabezpieczenie jest w razie co.

Odnośnik do komentarza

Mam ubezpieczenie zdrowotne od dawna. Wykupiłam je również z powodu dentysty. Prywatne wizyty to przyprawiają o ból głowy z ubezpieczalni nie sposób dostać się. Dlatego uznałam że dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne to Świetny pomysł na ominiecie kolejek w przychodni.

Odnośnik do komentarza

Mi pracodawca płaci tzw. ubezpieczenie medyczne w jednej ze znanych firm medycznych. Jestem zadowolona, chociaż tam też kolejki coraz dłuższe się robią (coraz więcej firm wykupuje pakiety). W ramach ubezpieczenia mam leczenie kanałowe, co się bardzo przydało jak musiałam leczyć w ten sposób dwie szóstki jednocześnie (niestety)... Normalnie u stomatologa zapłaciłabym za to kupę kasy. A do publicznego stomatologa nie chodzę odkąd zniszczył mi ząb ślepo celując w niego wiertłem. A ślepo celował, bo chciał zaoszczędzić na znieczuleniu i zamiast tego przyciskał mi głowę do fotela (żebym się nie ruszała), podczas gdy ja wyłam z bólu. Na nic moje prośby i groźby. Od tego czasu boję się dentystów.

Są oczywiście jeszcze ubezpieczenia oferowane przez firmy ubezpieczeniowe, ale zazwyczaj mają bardzo okrojony zakres.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...