Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie, bóle stawów i biegunka a białaczka


lily898

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich! Piszę ponieważ od jakiegoś czasu źle się czuję, jestem osłabiona, ciągle śpiąca jednym słowem brak chęci na wszystko. 3 dni temu w nocy dostałam jakiegoś dziwnego ataku, bóle po prawej stronie brzucha i wymioty żółcią. Pojechałam do lekarza, a ten skierował mnie do szpitala z podejrzeniem wyrostka. Tam natomiast po przeprowadzeniu badań wyrostek wykluczono ale okazało się że mam powiększoną śledzionę, no i niezbyt dobre wyniki krwi i moczu m.in.podwyższone leukocyt. W szpitalu stwierdzili że są jakieś infekcje. Dodatkowo od kilku dni mam biegunkę po każdym jedzeniu, dosłownie mówiąc przelewa się przeze mnie. Mam również bóle stawów mięśni albo kości, nie wiem co dokładnie, w każdym bądź razie są to dość uporczywe i przeszywające bóle dłoni, nóg, karku. Są to takie bóle napadowe, przy których czasem ciężko mi cokolwiek zrobić smutas.gif Jeżeli chodzi o węzły to są wyczuwalne nawet widoczne na szyi, pod pachami nie bardzo wiem jak się je wyczuwa i ciężko mi jest powiedzieć coś na ten temat. Będąc w szpitalu nie do końca poinformowałam lekarzy o wszystkich dolegliwościach, ponieważ nie sądziłam że mogą się łączyć, a poza tym zależało mi na szybkim powrocie do domu, a teraz się zastanawiam i martwię co się ze mną dzieje. Dodam, że miałam podejrzenie boreliozy po kleszczu, ale żaden rumień mi się nie pojawił, a poza tym dostałam od razu antybiotyk, tak więc raczej to nie ma nic wspólnego ze sobą. Jeśli ktoś mógł by mi coś więcej powiedzieć na ten temat to bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Idź do lekarza i ponów (dokładne)badania. Zrób USG węzłów, skoro masz wyczuwalne. W dołach pachowych, czasami są wyczuwalne, a czasami nie. Ja np miałam spory pod 1 pachą,a w drugim dole pachowym nie wyczuwałam nic,a miałam ponoc też sporo powiększone...
Powiedz co Ci dolega, nawet spisz sobie na kartce dokładnie i możesz spisać pytania jakie masz do lekarza. Często z nerwów się zapomina o wielu rzeczach.

Rozumiem,że lekarze nie doszli do żadnych wniosków, tak ?

Odnośnik do komentarza

No właśnie lekarze, nie wiedzą na razie czym to wszystko jest spowodowane. Obecnie czekam na wyniki badań i jestem pod opieką poradni chorób zakaźnych. Miałam pobrane nawet badania w kierunku toksoplazmozy i też czekam na wynik. Podejrzenia padają na węzławicę, nawet nie wiem co to jest za choroba i w internecie też za wiele znaleźć nie mogę:/ Pozostaje mi tylko czekać teraz na tel co do wyników. Tylko ta niepewność i to czekanie jest najgorsze. Ale dziękuję wam za wsparcie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...