Skocz do zawartości
Forum

Częsty ból głowy a migrena


Gość Manulka

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się rok temu... wakacje 2012 mnóstwo nerwów stresu itp ... 1.09 zabolała mnie głowa. Jako że nigdy nie chorowałam, przeżywszy lat 28 pomyślałam zwykły ból głowy, przejdzie. Minęło 3 tyg ... wybrałam się do lekarza rodzinnego od którego usłyszałam zapalenie zatok - antybiotyki. Mija nastepny tydzień głowa dalej boli. Następny lekarz - znowu antybiotyki, tym razem angina. Mija jakiś czas głowa dalej boli, więc idę do laryngologa - znowu dostaję antybiotyki - na zapalenie zatok. Uff przechodzi. Mija 2 m-ce znowu to samo, boli głowa. Następny lekarz - nerwica + leki. Przechodzi po 5 tyg żeby za 2 m-ce znowu zaczęło boleć i znowu do lekarza. Tym razem migrena ... Mija po 2 tyg i znowu to samo. W czasiej "tej choroby" rzeczywiście chyba nabawiłam się nerwicy. Stany lękowe które przechodziłam były okropne. Cały czas myślałam że umrę, każdy ból głowy to rak tętniak itp... zabolało mnie serce - zaraz będę miała zawał. Uderzyłam się w palec - pewnie zaraz zrobi mi się zator ... przykładów jest mnóstwo mogłabym pisać jeden po drugim. A na końcu był płacz z bezsilności co się ze mną dzieje? W końcu trafiam na innego lekarza - i po 1 każe mi zrobić badania - krew, ob tarczyc cukier. Badania wyszly wspaniale. Następnie prześwietlenie kręgosłupa odc C - opis zdjęcia - genialny. Głowa boli dalej... teraz mam skierowanie do neurologa i boje się jak nie wiem. Wiem że to głupio zabrzmi ale cała nadzieja w tym iż mam nadzieję że będą to migreny czy nerwica niż jakiś rak tętniak czy cuś podobne. Ból głowy zaczyna się od łopatek idzie w górę do karku i dopiero boli głowa. Z lewej strony potylicznej owija mi cale skronie i boli ... z tym że nie jest to taki ból że boli i boli tylko raz boli mnie w skroniach, za chwile w czesci potylicznej, godzine nie boli i boli na środku i tak po 2 mce. Do tego dochodzi ból nosa (jak by mnie ktoś od środka naciskał i twarz - okolice uszu) I mija. Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...