Skocz do zawartości
Forum

Nietrzymanie moczu u bardzo młodej kobiety


Gość księżniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość księżniczka

Skąd w ogóle bierze się nietrzymanie moczu i dlaczego dotyka bardzo młode kobiety ? Pytam o to wszystko bo od kilku lat mam to schorzenie a mam dopiero 22 lata - czy przypadkiem nie jestem za młoda na takie schorzenie, i czy ma znaczenie czy kobieta współżyje czy nie ?
Naprawdę nie rozumiem dlaczego u mnie u młodej osoby niewspółżyjącej taka choroba. Czy to jest uleczalne ?

I czy dziewictwo ma jakieś znaczenie przy operacji poszerzania cewki, przy kalibracji ? I co zrobić lub jakie ćwiczenia wykonywać aby po operacji tak mocno nie bolało całe krocze ?

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka

Ja już mam urologa i będę mieć robioną kalibrację. Tylko strasznie boję się bo jestem bardzo młoda i jeszcze nie współżyłam a lekarzami są sami faceci a ja w ogóle nie jestem nauczona do mężczyzn zawsze lekarzem była kobieta i co zrobić żeby po operacji nie bolało tak mocno krocze ? I czy nie jest przeszkodą że jeszcze nie współżyłam ? Czy lekarz przypadkiem nie przebije mi błony ? I czy jest to bezpieczne w ogóle ?
I gdzie przyjmuje ten dr. Krzysztof Miracki ? Dodam że ja mieszkam w województwie wielkopolskim.
I skąd w ogóle bierze się taka choroba ?

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka

I jacy są mężczyźni lekarze ? Czy są delikatniejsi i jak w ogóle opiekują się kobietami ? Naprawdę panicznie boję się tych lekarzy ja naprawdę nigdy nie miałam faceta i chyba nie dam rady rozebrać się temu urologowi.
Znacie może jaką panią doktor urolog ? Jeżeli tak to podajcie namiary na nią.

Odnośnik do komentarza

dziewczyno spokojnie, przecież lekarz mezyczyzna to nic strasznego, on tak samo jak kobieta wykonuje swoja prace, ja na swoim przykładzie moge powiedzieć ze np. ginekolodzy sa delikatniejsi przy badaniu. Jeśli sie odważysz isc przekonasz sie ze lekarz skupia sie na tym co musi zrobic a nie na nagosci kobiety.

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka

Ale to jest urolog a nie ginekolog więc nie jest nauczony do młodych panienek. I najgorsze że będę musiała rozebrać się od pasa w dół - nie dam rady. W urologii lekarzami są tylko faceci nie ma tam żadnej kobiety nawet pacjentami są tylko faceci więc będę jedyną jedynącą kobietą. Koszmar.

A czy wiecie może jak mężczyźni robią zastrzyki lub pobierają krew ? Pytam bo do tej pory zawsze robiła to jakaś kobieta a nie facet i nie wiem jak mężczyźni opiekują się kobietami.

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka

Dziękuję Trick.
A czy urolodzy nauczeni są do dziewic do młodych panienek ? Bo wątpię. No i przecież takie dziewicze krocze zawsze boli bardziej niż osoby która współżyje. Czy dla lekarza nie będzie przeszkodą że nie współżyłam czy przebije mi błonę czy uszkodzi mi wargi sromowe itp.

I czy ta maść jest na receptę i jak się nazywa ?
I czy można operować kobietę która ma przewlekły stan zapalny pochwy i grzybicę ? Czy to nie jest zagrożenie życia.

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka

A czy znacie może jakąś panią doktor urolog ? Jeżeli tak dajcie namiary.

I czy wiecie jak mężczyźni pielęgniarze lekarze robią zastrzyki i pobierają krew czy robią to delikatniej od kobiet ? Czy są cierpliwi spokojni i jak w ogóle dbają o kobiety ?

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka

Jak wygląda operacja poszerzania cewki moczowej czyli kalibracja ? Pytam bo tą operację właśnie będę mieć. Zwężona cewka moczowa to moja choroba od noworodka niestety moi rodzice jak byłam mała nic z tym nie robili więc teraz podwójnie z tą chorobą walczę.

I jak wygląda narkoza - opiszcie mi to dokładnie.

Odnośnik do komentarza

A jak młodej? Wydaje mi się, że warto porozmawiać na ten tema z ginekologiem, który powinien poszukać źródła problemu. U mnie to był wynik porodu siłami natury i wiem, jakie to jest uwłaczające. Na całe szczęście trafiłam na fajnego ginekologa, który zaproponował mi leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Poczytałam i nie ukrywam, że ta strona: https://www.ginekologia-estetyczna-krakow.pl/ była dla mnie kopalnią wiedzy. No i co? Zapisałam się do kliniki vesuna z Krakowa na zabieg i udało się rozwiązać mój problem. Strach przed publicznych popuszczeniem minął.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...