Skocz do zawartości
Forum

Ból zatok przy przeziębieniu


c3bix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu odczuwam nieprzyjemny ból w okolicy nosa (zatoki policzkowe? nie wiem). Sytuacja wygląda następująco, jak tylko się przeziębię pojawia się ból na wysokości nosa tak jakby na policzku (pod skórą). Gdy naciskam to miejsce ból przechodzi na dziąsła i zęby. Kiedy ruszam głową (patrzę góra-dół) czuję jak coś się przelewa pod policzkiem. Może to jakaś ropa zbiera się w tym miejscu. Męczę się już z tym dobrych parę miesięcy. Jest na to jakiś dobry sposób czy pozostaje mi się udać do lekarza? Jeśli tak do jakiego się zgłosić? Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Spróbuj sinupredu albo jego polskiego odpowiednika sinulanu. To są ziołowe tabletki które pomoagają oczyścić zatoki. Ja biorę je zawsze kiedy tylko mam właśnie takie objawy jak opisujesz, poprawę poczujesz dopiero na drugi trzeci dzień ich brania.
To tak doraźnie, ale najlepiej zrobisz jak wybierzesz się do lekarza i dokładnie przebadasz, jeśli w zatokach jest ropa to koniecznie musisz dostać odpowiednie leki. Trzeba zrobić też prześwietlenie zatok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...