Skocz do zawartości
Forum

Łuszczenie skóry pomiędzy palcami stóp


Gość eugunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu zaczęła mi się łuszczyć skóra między palcami stóp. Na początku myślałem, że obtarły mnie nowe buty, jednak wczoraj zaczęło to pękać i piecze. Nie mam pomysłu co to może być. Jak się pozbyć tej przykrej dolegliwości?

Odnośnik do komentarza

Ale głupoty opowiadasz ;/ Atopowe od kosmetyku i po użyciu przepisanego Ci kremu /przeszło.Nie wiesz co mówisz.
eugunia
Mocz w wodzie z sodą, albo zrób oklady z siemienia lnianego /poszukaj na necie/.
Nie używaj żadnych dziwnych maści na własną rękę.Idź do DOBREGO dermatologa.

Odnośnik do komentarza

sugeruję poszerzyć wiedzę, a potem oceniać[/quote]

otóż to ! to samo sugeruje, człowieku czy Ty zdajesz sobie sprawe co to jest AZS ???
bo to co piszesz, to sa jakieś brednie...
Inna sprawa,że teraz jest moda na azs.Luszczy się, peka skóra - no to super fajna nazwa, masz azs.
jaaakie szałowe !
Skoro jestes tak obeznany, to opisz swoją chorobe...Jakie masz dolegliwości, czy się leczysz, czym, z czego sie wzielo azs , od kiedy chorujesz...

Odnośnik do komentarza

witam
ja tak miałem że pękała skóra między palcami u stóp szczególnie między tymi najmniejszymi stosowałem lamisilat bo myślałem że to jakaś grzybica ale pomagało na krótka , teraz stosuję taką zasypkę do stóp proftin -g stosuję cały czas i między palcami już nie ma pęknięć , działa przeciw potowo chroni przed infekcjami i chorobami tanie i starcza na długo

Odnośnik do komentarza

Witam,
Objawy mogą sugerować grzybicę stóp lub zmiany wypryskowe. Należałoby wykonać badanie mykologiczne, aby potwierdzić diagnozę. Przy grzybicy może pomóc wyłącznie leczenie. W tym przypadku można zastosować preparat przeciwgrzybiczy w postaci zawiesiny lub żelu zawierający np. cyklopiroksolaminę, ewentualnie clotrimazolum. Ważne, aby po każdym myciu osuszać skórę bardzo dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...