Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie wirusowe po anginie


Gość Helenka89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tydzień temu wystąpił u mnie ostry ból gardła połączony z powiększonymi migdałkami oraz więzłami chłonnymi podrzuchwowymi. Nie miałam gorączki ani innych objawów. Gdy zaczęłam brać antybiotyki ból szybko ustąpił, a migdałki zmniejszały się stopniowo. W między czasie niestety zdażyło mi się dwa dni nieco zmarznąć. Na dzień dzisiejszy migdałki są już normalne jednak łuki podniebienne nadal mam zaczerwienione i znowu zaczynają pobolewać, dodtakowo pojawił się katar oraz lekki stan podgorączkowy - do 37,5 st. C. Zauważyłam u siebie również lekkie duszkości, jednakże wyadje mi się, że występują one na tle nerwowym, gdyż miałam stresujący okres i się nasilają w momentach zdenerwowania. Czy możliwe jest, że tuż po wyleczeniu anginy dopadła mnie infekcja wirusowa czy to jeszcze pozostałości po anginie?

Odnośnik do komentarza

to bardzo możliwe. Po anginie byłaś osłabiona, braniem antybiotyków i jak zaczełaś wychodzić to możliwe że jakiegoś wirusa złapałaś. Idź do lekarza z tym i zobacz, może też być tak, że nie do końca wyleczyłaś tą anginę, dlatego warto to sprawdzić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...