Skocz do zawartości
Forum

Nierozpoznana choroba(przerozne objawy)


Ruda17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku miesiecy mecza mnie rozne objaw, z ktorych lekarz nie rozpoznaje chorobe. Mam bole glowy, ucisk mostka i klatki piersiowej, bezdech, palpitacja i arytmia serca, dusznosci, zawroty glowy, normalnie cisnienie to 80/65 a przy ponad stu czuje sie fatalnie. Ale takie objawy u niskovisnieniowow nie wystepuja. Wieczorem jak klade sie spac m przyspieszony puls i strasznie aie denerwuje. W ciazy mialam anemie, przed ciaza nerwice. Nie mam pojecia co to moze byc. Moze ktos tez tak ma i wie co to jest?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy są bardzo niecharakterystyczne, co oznacza, że trudno postawić jakąkolwiek diagnozę tylko na ich podstawie. Ogólnie mówiąc Pani objawy mogą mieć podłoże somatyczne lub psychogenne. Ze względu na dolegliwości związane z układem krążenia powinna skonsultować się Pani ze specjalistą kardiologiem, najprawdopodobniej wskazane będzie wykonanie badania Holter EKG. Jeśli jednak wyniki będą prawidłowe, warto zastanowić się nad nawrotem nerwicy i somatyzacją objawów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...