Skocz do zawartości
Forum

Łatwe powstawanie siniaków


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ważne pytanie.
Od jakiegoś czasu gdy tylko się mnie dotknie prawie natychmiast pojawiają mi się na ciele siniaki, czasami nawet nie wiem gdzie się mocniej dotknę, albo przycisnę przykładowo do blatu, a na mojej skórze pojawiają się siniaki. Gdy są one małe i drobne, to można powiedzieć, gorzej (a tu pojawiają się coraz częściej) duże siniaki. Jest to zrozumiałe gdy czuje sie się uderzę. Jednak nawet wtedy są one naprawdę sporych rozmiarów. Np. tak jak na załączniku. Martwi mnie to coraz bardziej czy powinnam iść z tym do lekarza? Albo zacząć zażywać jakieś witaminy?

monthly_2013_08/siniaki_989.jpg

monthly_2013_08/siniaki_990.jpg

Odnośnik do komentarza

Łączę się z tobą w bólu... mam dokładnie tak samo. Narzeczony mocniej mnie złapie, lekko uderzę się w autobusie, cokolwiek i mam takie właśnie siniaki, czasem nawet robią mi się po takich podkolanach ( jak rajstopy cienkie) od ucisku. Ostatnio jak grałam w siatkę to piłka mnie uderzyła ( nie jakoś mocno) mam siniaka wielkości męskiej dłoni. Łykam rutinoskorpin, diosminę ale jakoś specjalnej różnicy nie widzę. Narzeczony się śmieje że jestem jak królewna na ziarku grochu:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...