Skocz do zawartości
Forum

Trudności w oddychaniu po udarze i wszeczepieniu bajpasów


Gość an...75

Rekomendowane odpowiedzi

Gość an...75

Witam Państwa serdecznie.Mój tata(71lat) cierpi na niedomykalność zastawki mitalnej.problem polega na tym,że w zeszłym roku zdiagnozowano u niego chorobę i miał mieć przeprowadzoną operację wszczepienia trzech bajpasów i zastawki.Operacja odbyła się w lutym 2013r. poktórym to zabiegu ,w trzeciej dobie ,tata dostał udaru mózgu lewj strony.Stan jego zdrowia był ciężki fizyczny jak i psychiczny ,ale z biegiem czasu i rechabilitacji na takim poziomie jaka była możliwa po tak cięzkiej poeracji tatapowoli chodzi z pomocą mamy lub balkonika. Jenak najgorsze w tym wszystkim jest to,że cały czas bardzo żle się czuje ma problem z oddychaniem i uczuciem cięzkości w klatce piersiowej .Z tego powodu zostało zrobione badanie rezonansem i konsultacja pulmonologiczna która nie wykazała choroby płuc.Natomiast po wizycie u kardiologa który obejrzał tk i zrobił badanie usg serca stwierdził,że u taty nie została zastawka wogóle zoperowana i cierpi nadal z tego powodu.Na wypisie ze szpitala jest tylko informacja o wszczepieniu dwóch bajpasów a o zastawce nie ma nawet wzmianki.poszedł do szpila na zabieg bajpasów i zastawki co nie zostało wykonane i nikt z nas nie wie z jakich przyczyn i dlaczego.nie dość że skutkiem nieudolnego leczenia był udar , to na dodatek nie zostało one przeprowadzone zgodnie z planem i zaleceniami . Zastanawiamy się czy nie doszło do błędu medycznego bo nikt po operacji nie wyjaśniał nam co dokładne zostało zrobione, tylko zapewniali nas że od strony kardiologiczej jest wszystko w porządku. Na wizycie kontrolnej miesiąc po,nie zostało zrobione usg co też mnie bardzo zdziwiło. Moje pytanie jest takie;czy istnieje możliwość leczenia metodą nieinwazyjną mojego taty ponieważ powtórne otwarcie jest wysoko ryzykowne, w jakim szpitalu w Polsce wykonywane są takie zabiegi i gdzie możnaby było przeprowadzić konktetną konsultację medyczną bardzo proszę i z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje. Anna M.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...