Skocz do zawartości
Forum

Osłabienie organizmu i schudnięcie


Gość Ilona21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od miesiaca czuje sie słabo miałam sporo stresów i schudlam z48 kg do 40 a mam 155 cm wzrostu. Badania robiłam morfologie potas wapń magnez chlorki d dimery il troponine crp tsh ft3ft4 kreatynine ckmb pulsometryke robiono mi 3 razy ekg oraz miałam badany mocz badal mnie rowniez neurolog wszstkie badana okej ciśnienie mam niskie bo 90 na 60 lub 107 na 70 , puls w spoczynku od 60 do 80 w trakcie ruchu około 105 lub 110 . Co moze mi dolegac ??lekarze mówią ze wszystko jest okej

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

~Ilona21
No nic nie mówią wlasnie a mi jest ciagle słabo i sie mecze .. Puls jak rano wstaje jest wysoki i wszystkie czynności sprawiają mi kłopot bo ciemno mi sie robi przed oczami i dusznosci mam.

może to od tej niskiej wagi próbowałas przytyć? Miałas robine badania na pasożyty?

Odnośnik do komentarza

wpycham w siebie jedzenie i cos nie tyje wszyscy mowia ze z nerwow ... mialam badany kal na pasozyty i nie mam zadnego jedynie pol roku temu wyszlo ze mialam chlamydie pneumoniae igg 119 powyzej normy ale igm bylo w normie i lekarze nic z tego nie robili .. cisnienie mam dosc niskie ale zawsze takie mialam..czuje sie jakbym miala ciagle zemdlec .. mialam duzo badan krwi najwiecej i wykluczyly choroby a czuje sie jakbym naprawde miala jakas anemie .. kiedys mialam anoreksje i podobnie sie czulam takie oslabienie ale teraz jem za pieciu i jakos waga narazie ani drgnie

Odnośnik do komentarza

Byl taki okres ze bolala mnie tarczyca i tak pierwsze badanie wyszlo podwyzszone tsh 4.76 i ft4 1,81 lecz powtorzylam badanie za miesiac i wyszlo juz 3,98 tsh i ft4 1,6 3 tygodnie temu znow powtorzylam tsh i tym razem bylo juz tylko 3,2 bylam u endokrynologa i mowil ze nic mi nie jest .. wiec mozna powiedziec ze bylam juz u endokrynologa neurologa internisty w szpitalu po zaslabnieciu 2 razy i nic dalej nie wiadomo ciagle mam dusznosci jak chodze jest gorzej ... tzn nie dusze sie ale jest mi duszno troche i taka przymulona jestem i szybko sie mecze puls tez dosyc szybki ahh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...