Skocz do zawartości
Forum

Duszności, kołatanie serca i płaczliwość


Gość Lidka50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna cos niepokojacego dzieje sie z moja corka ostatnio musialysmy jechac na pogotowie bo zle sie czula miala bardzo wysoki puls cisnienie miala w normie ale meczyly ja dusznosci . Porobili jej badania krwi zeby wykluczyc zatorowosc plucna i inne choroby . Mieli zrobic Tk pluc ale wyniki krwi byly idealne wiec nie chcieli robic tomografii . Pozniej zrobili ekg wyszlo dobre. Lekarze stwierdzili ze to z nerwow po czym przepisali lek na uspokojenie i lek na obnizenie pulsu . Moja corka od tamtej pory jest strasznie przygnebiona miala znow taki napad i znow pojechalismy na pogotowe gdzie zrobili badania i wypuscili do domu , chodzilam jeszcze z nia do lekarzow rodzinnych az dwoch roznych osluchali zmierzyli cisnienie i powiedzieli ze jest wszystko okej .. Stwierdzilam jak jest zdrowa to moze wybiore sie z nia do psychiatry . Tak tez uczynilam bierze leki od 3 tygodni ale poprawy nie ma .....jej objawy to
dusznosci
kolatanie serca w nocy
szybkie meczenie sie
niechec do wszystkiego
placz
ciagle mowi ze nie chce umierac
budzi sie w nocy
mowi ze ma wrazenie ze jej serce przestaje bic
szybkie tetno podczas zwyklego spaceru
Moja corka ma 17 lat strasznie sie o nia martwie czy to moze byc cos powaznego czy dac szanse lekom antydepresyjnym i poczekac moze sie poprawi czy moze chodzic do lekarza i szukac przyczyny jej stanu .Prosze o rade. Z gory dziekuje .Lidia

Odnośnik do komentarza

Witam powiem pani ze wlasnie tez mam takie same objawy tylko zemi sie ciagle zle oddycha albo po prostu juz sobie to wmawiam i jeszcze mam bolewklatce piersiowej pod pachami i plecow i cos z zaladkiem teraz robia mi badania na pasozyty niech pani moze zrobi badania na pasozyty ja tez teraz je robie bo lekaze robili mi badania pluc i krwi i mowia ze wszystko w pozadku za pierwszym razem gdy oddawalam kal wykryto u mnie bakterie mowiono ze to przez nie mam takie dolegliwosci alepo tabletkach nie przeszlo i teraz robia na pasozyty bo czasem odczuwam jakby cos sie tam poruszalo tez wylatywalam zluzka z dusznosciami bo rpzestawalam oddychac tabletki na uspokojenie nie pomagaja tez placze bo boje sie ze umre i 2 dzieci osieroce a mam dopiero 23 lata

Odnośnik do komentarza

Witam Panią . U mnie było tak samo dzień za dniem byłam u lekarza rodzinnego,potem alergologa i pulmonologa .Okazało sie że to astma.trzeba zrobić spirometrię Rozumiem córkę, bo to wygląda na chorobę psychiczna ale to może być astma ,szkoda ładować bezsensu leki ,co nie pomagaja .Po lekach tez moze być duszność.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...