Skocz do zawartości
Forum

Częstomocz u młodej osoby


Gość Admiral

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Admiral

Mam 19 lat, problem mam od jakichs 2. Myslalem ze to normalne ale przekonalem sie ze nie. Zbyt szybko musze chodzic do toalety. Nie dokucza mi to w nocy czy cos, poprostu trzymam mocz krocej od innych. Np po wypiciu herbaty przed pojsciem do szkoly musze po 2-3 godzinkach juz isc do tolaty, gdzie np innni ida za 4-5. Np jak wypije 2-3 piwa to chodze "siku" co chwile. Wiadomo ze piwo jest moczopedne ale ja musze oddac mocz 1,5-2 razy czesciej niz moi rowiesnicy. Jest to dokuczliwe np jak jade na wycieczke (tragedia robic cialge postoje). Mam nadzieje ze to nic powaznego :/ Prosze o pomoc. Mam udac sie z tym do lekarza rodzinnego? Przesypiam cala noc nawet 8-10 godzin bez wstawania na "siku" jednak w dzien to nie moge duzo pic bo poprostu oddawanie moczu bylo by zbyt czeste czego chce uniknac. Jeszcze raz prosze o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Admirał

W takim razie mam "nadaktywny pecherz" Ale nie boli mnie kiedy oddaje mocz i nie sa to jakies niewielkie ilosci. Poprostu sikam za czesto w ilosci sredniej. Nie wiem czy to ma podloze psychogenne bo mam to dzien w dzien a nie wykonuje jakichs stresujacych rzeczy. Wiadomo ze przed jakims wydarzeniem musialem isc wczesniej pozbyc sie moczu ( w takich sytuacjach natomiast trudno bylo mi normalnie sie "wysikac"). Jeszcze dodam ze czasami musze troche poczekac zanim moje narzady przygotuja sie do oddania moczu ( chyba ze zebralo sie go wystarczajaco duzo by tworzyc "parcie".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...