Skocz do zawartości
Forum

Przyczyny zawału serca


Gość Karola88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karola88

Znajomy mojej mamy zmarł około 1 miesiąca temu na atak serca.
Co jakiś czas robił kompleksowe badania krwi, EKG, Echo serca oraz Test wysiłkowy. Wszystko wyszło wspaniale, książkowo. Kilka dni później zmarł, zupełnie niespodziewanie. Żadna kawa, żaden stres, żadne proszki, dzień jak co dzień (jak jego żona powiedziała).

Chciałam się zapytać co mogło spowodować atak serca skoro serce miał zdrowe?

Odnośnik do komentarza

~Majka11826
Miażdżyca naczyń, tej choroby nie da sie zdiagnozować przez ekg ani echo tylko przez Koronografię (chyba tak sie pisze) .

Lekarz podejrzewa miażdżycę poprzez Echo serca natomiast potwierdza ją poprzez Koronarografię.

Odnośnik do komentarza
Gość 0Aniela0

Igraszka
mógł mieć wadę serca o której nie wiedział, albo zaburzenia pracy serca, które lekceważył, albo nie dawały jednoznacznych objawów

"Co jakiś czas robił kompleksowe badania krwi, EKG, Echo serca oraz Test wysiłkowy." - co jakiś czas czyli te badania nie były wykonane jednorazowo. Lekarze powinni wykryć nieprawidłowości biorąc pod uwagę, że jak napisała Karola88, ten Pan miał te badania wykonywane co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2013 o 20:22, Gość Karola88 napisał:

Znajomy mojej mamy zmarł około 1 miesiąca temu na atak serca.
Co jakiś czas robił kompleksowe badania krwi, EKG, Echo serca oraz Test wysiłkowy. Wszystko wyszło wspaniale, książkowo. Kilka dni później zmarł, zupełnie niespodziewanie. Żadna kawa, żaden stres, żadne proszki, dzień jak co dzień (jak jego żona powiedziała).

Chciałam się zapytać co mogło spowodować atak serca skoro serce miał zdrowe?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...