Skocz do zawartości
Forum

Rozlana gradówka


Gość x-x6-x

Rekomendowane odpowiedzi

Już od ponad pół roku zmagam się z gradówką. Na początku nie była taka jak teraz ale się nasiliła z czasem. Okulistka dała mi maść sterydową smaruje tak jak kaze ale teraz ta gradówka wygląda trochę inaczej, jest jakby "rozlana" smaruje dalej ale jest gorzej, co mam zrobic? Tak ma byc? przeczekać?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości ocenić opisanej przez Panią zmiany. Trudno zatem ocenić, czy "tak ma być". Warto jednak podkreślić, że jeśli leczenie zachowawcze gradówki nie przynosi oczekiwanych efektów, to wskazane jest leczenie zabiegowe, tj. nacięcie skóry i wyłyżeczkowanie gradówki wraz z usunięciem torebki. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem okulistą.

Odnośnik do komentarza
Gość Miuoshka89

Na pewni warto w takiej sytuacji wrócić do lekarza. Niektórym pomaga jakoś wyciśnięcie tej ropy, która tam jest, innym pomaga maść a jeszcze innym pomaga tylko zabieg. najgorzej jak ta gradówka jest od wewnętrznej strony. Co do gabinetów to bardzo polecam Dzięgielewska Instytut Oka dla osób, które mieszkają w Warszawie. Wielokrotnie leczyłam tutaj oczy. I za każdym razem leczenie było odpowiedni dobrane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...