Skocz do zawartości
Forum

Jak zahamować wymioty?


Gość malinkowe cukiereczki

Rekomendowane odpowiedzi

Wypij jak najszybciej płyn nawadniający, który dostarczy odpowiednią ilość utraconych elektrolitów i glukozy, u mnie w domu zawsze wspomagamy się orsalitem przy wymiotach lub biegunce. Tylko pij małymi łyczkami i powoli żeby nie prowokować wymiotów. Po nawodnieniu probiotyk, wybieraj takie które posiadają polskie bakterie mlekowe w składzie, one są skuteczniejsze.

Odnośnik do komentarza

Orsalit kupisz w każdej aptece bez recepty, jest całkowicie bezpieczny, ważne jest żeby takie płyny pić jak najwcześniej przy wystąpieniu objawów żeby nie doszło do odwodnienia. Kapsułka to kiepski pomysł przy wymiotach, kup sobie probiotyk w saszetkach do rozpuszczania taki będzie Ci łatwiej przełknąć.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

Możesz pić wodę, izotonic. nie musisz biec od razu do apteki. Ja przy grypie żołądkowej piłam gastrolit takie saszetki się rozpuszczało. Do tego spróbuj wypić lakcid, tez może pomóc. A tak dużo pić, aby się nie odwodnić.

Odnośnik do komentarza
Gość Anette31

może masz grypę żołądkową, staraj się być w domu i w miarę możliwości nie chodzić do pracy, na uzupełnienia płynów i składników mineralnych, które się traci przy wymiotach dobry jest orsalit, do tego lekka dieta, dużo wody do picia, żebyś się nie odwodniła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...