Skocz do zawartości
Forum

Licówki na zęby


Gość aaniaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aaniaaa

Witam.
Chciałabym dowiedzieć się, czy istnieją jakieś ograniczenia wiekowe dotyczące zakładania licówek na zęby? Jest jakiś minimalny wymagany wiek? Boję się, że je założę, a one popękają lub stanie się z nimi coś innego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Elllena

ja mam licówki kompozytowe na przednich zębach , dokładnie na jedynkach od 12-13 roku życia. Jakoś tak dokładnie nie pamiętam.
Wszystko zależy z jakie materiału masz wykonane i z jakiego powodu. Ja miałam z powodu niewykształcenia się szkliwa na zębach w wyniku urazu z dzieciństwa. Mam z kompozytu - jakiego dokładnie to nie wiem. Można mieć jeszcze porcelanowe ale są one dużo droższe.
Co do kruszenia się to może sie tak zdarzyć że ci się ukruszy czy np odpadnie. Ale nie ma problemu ( przynajmniej jesli chodzi o kompozyt) żeby dokleić ją czy uzupełnić ukruszenie. Po za tym ( przynmniej w moim przypadku tak był0) że miałam na licówki gwarację, i jak mi się odpadła to bezpłatnie mialam robioną nową. Jak masz jeszcze jakieś pytania to śmiało. Ja swoje noszę już od 14 lat ( oczywiście nie te same bo licówki trzeba co pewien czas zmieniać) Ale ostatnie nosze już 2 rok i nie ma najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość Paradiska

Nie da się tutaj określić kosztu bo jest to zależne od wielu czynników
od tego z jakiego materiału wykonana jest licówka
na ilu zębach się ją zakłada
oraz u kogo wykonujesz zabieg( dobrze jest jednak zdecydować się na profesjonalną klinikę, tak aby założyli Ci licówki dobrze).

https://infogliwice.pl/stomatologia-estetyczna-szybki-sposob-na-piekne-zeby/

Zerknij sobie. Na stronie jest opisane jak wybrać taki zabieg.

Sama mam licówki na przednich 8 zębach i nigdy nie załowałam , ze się na to zdecydowałam. Dodają bardzo dużo do mojej atrakcyjności!

Odnośnik do komentarza

 Ja robiłam licówki w Dental house klinice dentystycznej Milcarz w Łukowie, na początku pokazano mi jak będą one wyglądały dzięki technice digital smile, fajnie, że mają takie innowacje :). Licówki nie pękają, wyglądają naprawdę dobrze, mój uśmiech teraz jest taki, o jakim marzyłam, polecam bardzo. 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej udać się do specjalisty, który określi co będzie dla Ciebie najlepsze. Musisz tylko wybrać dobry gabinet. Ja mogę polecić Eurodental w Warszawie. Mają świetnych specjalistów i szeroki zakres usług.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej sięd dopytać bezpośrednio dentysty bo szczerze mówiąc nie wiem jak z ograniczeniami wiekowymi. Ja robiłam licówki w elektoralna.pl , tam na ich stronie możesz sobie też przeczytać o ich zabiegach może znajdziesz informacje odnośnie wieku, a jak nie to na pewno po zadzwonieniu wszystko ci wyjaśnią, bardzo sympatyczni i cierpliwi ludzie. 

Odnośnik do komentarza
Gość maritaxd

Ja swoje licówki robiłam w Promed w Lublinie https://www.promed.lublin.pl/licowki-zebowe-kompozytowe i jestem zachwycona. Był to raczej zabieg bardziej ze względów kosmetycznych, ale nie zmienia to faktu, że bardzo go potrzebowałam. Sam zabieg był bardzo prosty i nie bolał, licówki zostały dobrane specjalnie pod moje potrzeby i prezentują się pięknie. Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...