Skocz do zawartości
Forum

Szczękościsk, bóle głowy i problemy z koncentracją


Gość Monixa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Okolo 8-9 lat temu zostalam uderzona bardzo mocno rantem drzwi w srodek glowy (czolo). Od tamtej pory mam pionawa wklesla kreske na srodku czola. Zauwazylam, ze zaczelam, miec problemy z zapamietywaniem. Nie pamietam co robilam dzien wczeniej czy 10 min wczesniej. Pojawily sie problemy z koncentracja. Czesto mam tez szczekoscisk, bole glowy oraz cisnienie w okolicach skroni. Zauwazylam rowniez, ze dluzsze patrzenie w jedno miejsce sprawia , ze zaczynam czuc dyskomfort.
Czy to moze byc objaw kwiaka pourazowego?
Lekarz do ktorego sie z tym zglosilam zbagatelizowal sprawe. wyslal mnie tylko na przeswietlenie, ale zwykly rtg nie wykarze krwiaka?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy rzeczywiście wymagają diagnostyki. Istnieje jednak znikome prawdopodobieństwo, by te dolegliwości miały jakikolwiek związek z przebytym 8-9 lat temu urazem. Jest to raczej wynik innych problemów, w tym np. schorzeń neurologicznych. Dlatego też przede wszystkim powinna się Pani skonsultować z lekarzem neurologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe. Umożliwi to postawienie konkretnej diagnozy oraz ewentualnie wdrożenie leczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...