Skocz do zawartości
Forum

Złamanie nadkłykcia bocznego kości ramiennej


sidus

Rekomendowane odpowiedzi

witam wywrocilem sie i Złamanie nadkłykcia bocznego kości ramiennej lewej i głowy kości promieniowej takie cos oto lekarz mi w opisie napisal . jezeli ktos zna sie na zdjeciach rtg to zalaczam je tutaj i prosze was o informacje na temat tego urazu . co mnie czeka i ile czasu bede nosil reke w tej szynie gipsowej :( rtg -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/771beddd911e9a3c.html
i w jakiej pozycji powinienem 3mac reke? jakies leki czy witaminy na szybszy zrost kosci? dieta?

monthly_2013_06/zlamanie-w-lokciu-pomocy_901.jpg

Odnośnik do komentarza

Szanowny Panie,
ponieważ znam się na zdjęciach rtg (...) mogę potwierdzić zasadnicze rozpoznanie. Mam nadzieję, że po urazie został Pan profesjonalnie zaopatrzony oraz że wydano Panu kartę informacyjną, na której powinny być wyszczególnione zalecenia dotyczące zarówno rodzaju unieruchomienia, czasu jego utrzymania oraz terminu badania kontrolnego. Ponadto powinny znaleźć się tam zalecenia dotyczące diety oraz niezbędnych leków. Jeżeli nie otrzymał Pan takiej karty należy albo upomnieć się o nią albo zgłosić się na badanie kontrolne w terminie wcześniejszym. Mimo iż brak mi podstawowych danych dotyczących Pana osoby i okoliczności wypadku uważam, że należy dążyć do jak najkrótszego utrzymania unieruchomienia i wdrożenia wczesnej rehabilitacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...