Skocz do zawartości
Forum

Czerwone plamki na ciele


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 16 lat i od ostatniego czasu mam czerwone plamki na ciele nie sa wieksze jak centymetr lub pol mam ich pelno na plecach i 2 kolo piersi nie swedza nie pieka mnie ni nictylko sie troche luszcza jak podrapie nie zazywam zadnej diety dzien jak codzien nie opalam sie nie jestem alergiczka i dbam o wlasna higiene i nie wiem co to moze byc mam juz je ok. 2 tygodni i nie zchodza wrecz sie rozmnazaja i niewiem co robic a nie mam w poblizu zadnego dostepu do lekarza nie ma opcji zebym sie dostala jedynie prywatnie ale nie stac mnie na to . prosze o pomoc

monthly_2013_06/czerwone-plamki-na-ciele-prosze-o-pomoc_879.jpg

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale to musi zobaczyć lekarz.
Przez net sie nie wyleczysz przecież. Chorob skory jest cala masa. A czasami,takie plamy, to objawy innych chorob, niekoniecznie dermatologicznych. Nie kombinuj, tylko idź do lekarza. Można dawać przykłady " co to może byc",ale co Ci to da ?

Odnośnik do komentarza

To może być liszaj płaski ,mam takie wykwity od marca, i co gorsze cały czas dochodzą nowe.Ale tak naprawdę każde wykwity na skórze trzeba skonsultować z lekarzem nie koniecznie z dermatologiem ale lekarz rodzinny też pomoże.Jak widać są tu dowcipnisie i piszą głupoty żaden (hiv).Ja idę do 2_go dermatologa aby upewnić się czy aby na pewno to liszaj,bo leczenie długie i żmudne.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak ;) to lupiez pstry jak opisano powyzej najlepsza masc jest clotrimazolum kupilamsobie kilka takich masci 4 mi starczyly i one nie sa drogie zeszlo mi to w ciagu 1,5 tyg. ;-) po tym zostaly biale plamy ale wystarczylo je opalic tylko .

Odnośnik do komentarza
Gość Adam adam adam adam

Ja mam cos takiego od ponad dwudziestu lat.....jedyne co pomaga i szcerze mowie to niefiltrowany ocet jablkowy....i slonce pozdrawiam i namawiam do naturalnej metody...chyba ze ktos lubi mieszac laticort z clotrimazolem albo uzywac innych dziwnych masci itp itd
Masa dermatologow to widziala mam to zawsze w okolicy szyi czasami gdzies na klatce punktowy odpuscilem placenie lekarzom ktorzy i tak przepisza to samo
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...