Skocz do zawartości
Forum

Ból żołądka w ciąży


Gość gosc

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarz eksperta jakby nie na temat. Pytanie było o bóle żołądka a nie brzucha w ogólności. Z innego forum wynika że pewna ilość kobiet na początku ciąży cierpi na silne bóle żołądka, wybudzające w nocy, nasilające się wieczorem. Bardzo mocno utrudniającymi normalne funkcjonowanie. Równocześnie wraz z przebiegiem dyskusji informują, że mniej więcej koło 16 tc bóle samoistnie ustępowały. Generalnie nie miały na to rady, czasem sugerowały jedzenie w częstych małych porcjach.

Odnośnik do komentarza

proszę nie mylić bólu brzucha z bólem żołądka, bo to dwie odrębne sprawy (na mój chłopski rozum). Proszę mi uwierzyć, że nie da się do tego przyzwyczaić.
Ja obecnie kończę 17 tydzień a męczę się od 5 tygodnia. Są momenty,że ból znika a wtedy pojawiają się mdłości. Człowiek jest nie do życia i nie potrafi się cieszyć "stanem błogosławionym". I
Żadna z metod zniwelowania bólu nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Tak to prawda, nie wolno mylic bólu brzucha z bólem żołądka. Ja też jestem w ciąży i od pewnego czasu, może od 1,5 tygodnia zaczeły sie te ataki żołądkowe. Rano mdłości a wieczorem okropne skórcze i mocny ucis na zołądku. Wymioty i brak chęći do czegokolwiek. Pomaga tylko leżenie na boku i czasmi na plecach. Wszystkie koleżanki wkoło mówią że to dlatego że sie nie ruszam, ale to nie jest prawda. Jak sobie pomyslę że dzisiaj czeka mnie to samo wieczorem to odechciewa się mi wszystkiego. Pozdrawiam wytrwałe przyszłę mamy. Na pewno napiszę kiedy to draństwo przejdzie.

Odnośnik do komentarza

@~Justyna: Witam ,ja obecnie jestem w 29 tyg ciąży i właśnie wczoraj w nocy miałam taki atak żołądka że o mało co nie zadzwoniłam po pogotowie.Były wymioty i okropny ucisk w żołądku.takie bóle zdarzają mi się od początku ciąży ale też nie codziennie,miałam kilka takich ataków ale za to prawie codziennie strasznie mi się odbija.To nie prawda że te dolegliwości mijają w drugiej połowie bo u mnie zaczął się 7 msc i nie ma zmian.Przy odbijaniu pomaga mi rumianek a przy takich ostrych bólach nospa choć wczoraj nie pomogło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...