Skocz do zawartości
Forum

Skutki palenia przy astmie


Gość Małgosiu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgosiu

Witam. Od 5 lat palę papierosy i ostatnio w badaniach wyszło mi , że mam astmę;/ Czy to jest groźne? Lekarz zalecił mi inhalację no i oczywiście rzucenie papierosów. Zastanawiam się nad epapierosami? Co o tym myślicie? Poleciłby mi ktoś również dobry sklep medyczny gdzie mogłabym kupić inhalator? Dobry ale tani. Dziękuje bardzo

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli zdiagnozowano u Pana astmę to zdecydowanie powinien Pan rzucić palenie! E-papieros także nie jest wskazany. Proszę bowiem pamiętać, że palenie zaostrza objawy astmy i nasila przebieg choroby. A propos inhalatora to proszę udać się do najbliższego sklepu medycznego - na pewno doradzą Panu jaki inhalator będzie dla Pana najlepszy.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że możesz szybko się wykończyć, jeśli nie rzucisz nałogu. Co prawda skutki rzucenia palenia są może i męczące, ale znacznie lepiej będzie Ci się oddychać i myślę, że napady duszności się zmęczą. Pamiętaj jednak, że robiąc sobie detoks nikotynowy, powinnaś być pod opieką lekarza i przyjaciół. Możesz różnie na to reagować. Dla ułatwienia, spróbuj z tabletkami typu Tabex, niektórzy po 4 dniach już nie mieli ochoty na papierosa.

Odnośnik do komentarza

Przy astmie osoba paląca powinna jak najszybciej rzucić palenie. Bo to tylko pogarsza i pogłębia się choroba. I tak jak poprzedniczka wymieniała warto kupić Tabex. Prawda jest taka, że nawet świetnie działające tabletki na rzucenie takie jak Tabex nie zadziałają, jeśli nie będziesz miał silnego postanowienia i woli, której nie złamiesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...