Skocz do zawartości
Forum

Dużo żyłek na jądrze a rak jądra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 16 lat ostatnio widzialem w tv taki program zeby badac sobie jadra , i sobie badalem badalem i niewiedzialem oco chodzi wiec wszedlem na forum wasze i przeczytalem jak badac jadra.
Wykrylem tylko ze na lewym jadrze mam pelno zyl i naczynek [czuje je] a na prawym niemam w ogole jakby nie byl polaczony ale czasami czuje jakies zyly naczynka na prawym ale jest ich o wiele mniej niz na lewym.
Prawe jadro czuje jakby bylo o troszeczke mieksze od lewego, a lewe troszeczke twardsze.Ksztalt maja prawie taki sam.Lecz gdy przeczytalem na forum ''Inne sygnały, które powinny zmobilizować cię do wizyty u profesjonalisty to: zmiany w rozmiarze jąder, gromadzenie się płynu w kroczu, uczucie ciężkości w jądrach, ból w pachwinie lub w podbrzuszu, a także powiększenie lub tkliwość w piersiach.''
To sie troche zaniepokoilem bo np uczucie ciezkosci w jadrach i gromadzenie sie plynu to niemam ale jak np sprawdzam te jadra i tak troche mocniej przycisne to potem mnie podbrzusze boli tak samo jak dostane z pilki albo z czegos w jadra to tak samo.

Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

;D nom chyba tak zrobie i bede pewny
bo mnie troche niepokoi prawe jadra takie jest mieksze troszeczke niz lewe i jakby troche wieksze minimum ale jest :P moze sie chce do czegos przyczepic :D przewrazliwiony pojde do lekarza na wszelki wypadek ;D
a musze juz odrazu isc czy moge np za miesiac lub 2 tygodnie ?[Wiem ze najlepiej jak najwczesniej ale w uk to doktorzy sa dziwni ;o jeszcze mi przepisze paracetamol na to .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...