Forum Zdrowie

Ból kości, ból mięśni i ich drganie

~Proszeodpowiedzcie

~Proszeodpowiedzcie

Witam!
W kwietniu skończyłem 15 lat i od 11 lutego tego roku bolą mnie kości i chyba też mięśnie, nie wiem dokładnie czy mięśnie ale kośći napewno, ponieważ kości są strasznie blisko miesni, przez co czasami mysle tez ze bolą mnie mięśnie, a także mam czasami drgania mięśni ale zacząłem brać magnez i teraz mam rzadko.
Na początku zaczął mnie boleć prawy bark potem lewy, lecz po jakims czasie przestały i zaczęły inne kości takie jak żebra czy tez nogi a do teraz bóle barków wracają a także żeber czy też nóg. Nie wiem czy to ważne ale mam też Chorobe osgooda-schlattera. Nie bede tu wymieniać gdzie mnie boli dokładnie bo jest to czasami w tylu miejsach ze nie pamietam. Bolą mnie jeszcze kości przy zginaniu się lub jakichś czynnościach. Byłem u lekarza który zrobił mi padanie krwi i moczu i wyniki były dobre a lekarz rodzinny powiedział ze po prostu rosnę, nie wierze w to anii troche i jeśli ktoś w odpowiedzi też tak napisze też mu nie uwierze, bo to nie boli słabo i strasznie to irytuje w szkole i nie wierze by to było przez rośnięcie a wgl mam chyba ok. 1.82 i wątpie ze urosne jeszcze. Nie mówie już o niczym matce bo nie chce ją martwić a jest to ból bardzo częsty. Czasami też mam nagły i silny ból którejś z kości i ostatnio podczas wstawanie boli mnie kręgosłup lędźwiowy. Prosze o odpowiedz chociaż wiem ze nikt nie odpowie.

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij