Skocz do zawartości
Forum

Wysoka gorączka i czerwona wysypka na ciele


Gość Dex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od wczoraj czuję osłabienie,mam gorączkę 39 stopni,myślałem ,że to grypa lub coś podobnego,miałem kilka drobnych czerwonych kropek na twarzy.Dziś po przebudzeniu gorączka nadal 39 stopni również czuje osłabienie ale teraz drobne czerwone kropki występują na twarzy,rękach,plecach,karku,nogach i stopach.Tors to jedyne "czyste" miejsce.Dodam ,że jutro idę do szpitala w celu badań na żołądek,obawiam się ,że coś może dziać się nie tak.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jednoznacznie nie umiem odpowiedzieć. Może tak być. Moja znajoma brala Izotek ( od dermatologa ) i miala po jakimś czasie, duże skutki uboczne.
Czasem bywa,że reakcja może być opóźniona. Idź do lekarza i powiedz co się dzieje.
A jak się teraz czujesz?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Pana objawy rzeczywiście były dość typowe dla różyczki. Niestety nie dysponujemy jednak przyczynowymi metodami leczenia tego schorzenia. W zależności od objawów proszę zatem stosować leczenie objawowe. Proszę także pamiętać, że zakaźność dla otoczenia występuje 7 dni przed pojawieniem się objawów i około 5 dni po ich wystąpieniu. W tym czasie warto pozostać w łóżku i ograniczyć kontakty z innymi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...