Skocz do zawartości
Forum

Nieprzyjemny zapach skóry a poziom cukru we krwi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu dolega mi bardzo wstydliwy problem, który dotyczy zapachu mojego ciała. Od niedawna dowiedziałam się, że znajomi miedzy sobą obgadują mnie, mówiąc że po prostu ode mnie śmierdzi narzucając mi, że się nie myje. Dbam o higienę jak każdy, myje się codziennie i problem w tym, że ja żadnego zapachu nie czuje, ani moja rodzina. Byłam u lekarza, ale nie mówiłam mu o tym problemie - wstydzę się, lecz robiłam badania krwi i okazało się, że mam zawyżony poziom glukozy we krwi. Czy ten zapach może być związany z podważonym cukrem w organizmie, czy powód może być inny?

Odnośnik do komentarza

zapach skóry moze wynikac np z hormonów cukrzycy czy problemow z zoladkiem mam kolezanke ktora po prostu smierdzi ale ona tez ma jakies problemy ze zdrowiem i nic na to nie poradzi. Idź do lekarza i zadbaj o swoje zdrowie a znajomym powiedz wprost ze bierzesz leki czy ze jakeis wyniki masz zle i dlatego tak jest bo moze o tym nie wiedza. ta moja kolezanka powiedziala szczerze i spoko

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nieprzyjemny zapach skóry może być wynikiem bardzo wielu schorzeń. Może być to wynik nieprawidłowej diety, cukrzycy, zaburzeń gospodarki hormonalnej, infekcji grzybiczej i wielu innych. W celu określenia przyczyny konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, w tym zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz wykonanie badań laboratoryjnych. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...