Skocz do zawartości
Forum

Ból pachwinowych węzłów chłonnych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od sierpnia bolą mnie węzły chłonne pachwinowe. Byłam w Norwegii i tam mnie to złapało, najpierw byla to jedna strona. Byłam tam u lekarza i podejrzewał zakażenie dróg rodnych dał leki oczywiscie Paracetamol! Nic nie pomogło gdy wróciłam do Polski udałam sie do ginekologa dał antybiotyk było USG nie przeszło powiedział ze to moze być przepuklina, udałam sie do chirurga oczywiscie dał antybiotyk i nic.... dał skierowanie na USG wyszły odczynowe węzły chłonne pachwinowe i dał skierowanie do szpitala tam dawali mi przeciwbólowe, zrobili przeswietlenie klatki piersiowe i wypuścili do domu z bólem.Po szpitalu w listopadzie zaczeła mnie bolec dróga strona i tak jest do dzisiaj. Poszłam to swojego lekarza neurologa bo sie leczylam na głowe, bardzo dobra Pani doktor. Dawała mi skierowania na rezonans magnetyczny kregosłupa oczywiscie tez mam dolegliwosci. Gdy nic az tak groznego nie wyszło poleciłam mi zebym zrobilam bolerioze i udala sie do hematologa. Oczywiscie wszystko zrobilam hematolog powiedzial ze nic sie nie dzieje w kierunku hematologicznym, a w podstawowym tescie na bolerioze cos wyszlo ale nie byl to duzy procent wiec udalam sie doporadni chorob zakaznych. Tam po wywiadzie ze mna doktor zlecila potwierdzajacy test na bolerioze, ktory wyszedł negatywnie i zdecydowala aby jeszcze wykonac test na jersinioze ktory wyszedł pozytywnie. Po wizycie z tym testem zdecydowała położyc mnie do szpitala i jak to powiedziano mi "nalezy szybko podac antybiotyk". Wiec udałam sie do szpitala na oddział chorób zakaznych tam bylam 7 dni i podawali mi "antybiotyki" leki od żołądka, przciwbólowe i od nerwow!!! Patologia! Gdy juz mialam dosc leczenia tam i powiedzialm ze chce juz do domu podano mi wieczorem Biseptol dozylnie i rano , wysłano do domu. Aaa i jeszcze w ten sam dzien co wypis był pobrano mi krew na potwierdzenie tej jersiniozy. Dzisiaj odebralam wynik i mam negatywny. Lekarz nie zainteresował sie moim stanem zdrowia tylko wreczyl mi wyniki i tyle. Nie wiem co mam juz robic i gdzie sie zglaszac?! Ból jest nadal. Wszystkie miesnie mnie bola, czasami bol jest tak silny ze nie daje rady chodzic....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...