Skocz do zawartości
Forum

Opuchlizna jądra i galaretowate nasienie po zapaleniu jądra


Gość pi...12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam mały problem z powikłaniami zapalenia jądra. Mam 18 lat i kilka lat wcześniej (nie pamiętam dokładnie, ale miałem ok.15 lat) miałem zapalenie lewego jądra - ból, opuchlizna. Udałem się do lekarza i rozpocząłem kuracje antybiotykową. I tutaj jest problem, bo po skończeniu antybiotyku ból minął ale opuchlizna jakby dalej została czyli lewe jądro jest większe od prawego, a razem z nim najądrze (nie jestem pewny ale chyba tak to się nazywa). W dodatku moszna z dołu pod tym jądrem jest twardsza niż reszta.+ Czasami odczuwam jakby prawe jądro chciało się przekręcić z pionu do poziomu (najłatwiej to tak opisać). Mam tak kilka lat i się tym nie przejmowałem, ale zaczynam coraz bardziej myśleć, że to może być coś poważnego głównie dlatego że zmieniła się konsystencja nasienia (stało się bardziej galaretowate) i boję się że tak długo zwlekałem i lewe jądro mogło zacząć oddziaływać na prawe (np. w przypadku raka jakieś przeżuty lub coś podobnego).
Czy mam się tym przejmować? Czy są to możliwe powikłania po zapaleniu? Czy może to być rak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...