Skocz do zawartości
Forum

Duodenitis chronica no-specifica


Gość 1b...89

Rekomendowane odpowiedzi

witam mialam robiona gastroskopie z pobieraniem wycinkow , powodem bylo mocne bole żołądkowe leczylam sie u kilku lekarzy i nikt nie ma pojecia mi pomoc najgorsze sa te bole po prawej stronie pod zebrami , mkialam robione usg 3 razy u roznych lekarzy i wszystko ok troszke powiekszona sledziona ,na gastroskopi stwierdzono zapalenie blony sluzowej zolodka, a po wycinkach cos takiego napisane gastritis chronica++,atrophica++
II.
duodenitis chronica no-specifica (+/++)
cechy zaniku kosmków XII-czych nieobecne. moze mi ktos napisac co to oznacza i czy jest jakies lekarstwo na to , bo bylam u profesora radwana w lublinie i zrobil ze mnie glupią i powiedzial ze z zapalenia blony sluzowej zolodka nie moga byc takie bole i dal mi controloc 40 , bralam helicid 20, ortanol i to mi guzik dalo.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Na podstawie wycinków z błony śluzowej żołądka oraz dwunastnicy zdiagnozowano przewlekłe zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka oraz przewlekłe niespecyficzne zapalenie błony śluzowej dwunastnicy. Zalecona przez lekarza terapia wydaje się być prawidłową. Proszę również pamiętać o odpowiedniej diecie. Istnieje prawdopodobieństwo, iż nasilone dolegliwości bólowe nie pochodzą z żołądka. W celu wykluczenia innych przyczyn dolegliwości konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...