Skocz do zawartości
Forum

Nieudana operacja usunięcia odbytu


Gość cz...58

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Doktorze.
Czy to jest możliwe, że moja mama (lat 87) miała wykonaną operację usunięcia 25 cm odbytu w związku z guzem 3cm.Chirurg przeprowadzający operację powiedział, że będzie to się odbywać w następujący sposób: wejście z jamy brzusznej, gdzie zostanie wycięty odbyt i zszyty. Jelito pozostające zostanie wyprowadzone na brzuchu gdzie będzie znajdować się stomia. Operacja trwała 3 godziny i mama została przywieziona na ojom z ciśnieniem 64/37. Lekarz poinformował mnie , że wszystko przebiegło prawidłowo i oczywiścia ja w to uwierzyłam. Następnego dnia pielęgniarka zapytała mnie czy wiem kiedy będzie ponowna operacja. O mało nie zemdlałam, bo przecież mama jest praktycznie prawie nie przytomna. Okazało się, że chirurg nie dokończył operacji, bo od strony jamy brzusznej w miejsce wyciętego odbytu włożył kilka setonów oraz gazę i oczywiście odbyt nie został wogóle zszyty a moja mama krwawi cały czas. Operacja wykonywana była w czwartek a chirurg następną zamierza zrobić w poniedziałek. Czy tak postępuje lekarz chirurg, czy nie naraża na śmierć chorą. Pierwszy raz z tym się spotykam, bardzo proszę mi wyjaśnić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...