Skocz do zawartości
Forum

Biegunka przy hemoroidach


Gość ona268765

Rekomendowane odpowiedzi

mam biegunke od paru ladnych lat. robilam badania nrwi i nic nie wyszlo.mam tylko za duzo bialka. co niby nie stanowi problemu jak powiedzial lekarz. powiedzal ze moze mam zespol jelita drazliwego. sama tez tak myslalam bo gdy sie stresuje latam co chwile do wc. jednak co z tego ze wiem co to jest skoro nie dal mi na to zadnego leku tylko tabl przeciw zaparciom. hmmm ...mam tez hemoriody. jak myslicie co powinnam z nimi robic. bralam juz wszystkie leki i nic. ciagnie sie to za mnie pare lat az w koncu bedzie za pozno.

Odnośnik do komentarza

ja sama mam zespół jelita nadwrażliwego :(
Zaobserwuj po czym masz biegunki? Ja np mam po owocach ( jabłka, gruszki,, śliwki itp), po warzywach typu kapusta ( każdej postaci) zmieniaki, cebula, potrawy kwaśne, dużo tego było. Też nie dostałam na to żadnych leków tylko kwestie niech Pani zmieni dietę.

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

witam,
mój mąż ma bardzo podobne objawy. Też ma biegunki nawet kilka razy dziennie. Czasem dochodzi do tego, że krwawi z odbytu. Miał robiona kolonoskopię bo było podejrzenie hemoroidów ale okazało się że ich nie ma.
Do tego ma problem z porannym myciem zębów bo włożenie szczoteczki do ust powoduje odruch wymiotny.
Też nie dostał żadnych leków i się tylko męczy> nie wiem czy są jakieś domowe sposoby na wyleczenie tego bo na służbę zdrowia to już liczyć chyba nie można.

Odnośnik do komentarza
Gość onaythftbfth

pare razy slyszalam ze powinnam sobie kupic test na wykrycie bakterii w zoladku. szukalam info online i znalazlam test HELICOBACTER. Myslicie ze badanie krwi wykrylo by obecnosc tej bakterii?
Moze powinnam kupic tez FOB test? to jest test na wykrycie krwi utajonej w kale, czyli wykrywajace raka jelit itp
Ale moze nie musze robic tych testow skoro mialam badanie krwi... nie wiem.. moze ktos byl w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...