Skocz do zawartości
Forum

Guzki na szyi, wysypka i zwężone gardło a ziarnica złośliwa


Gość an...im

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze tutaj ponieważ jestem w delegacji gdzie pracuje codziennie i niemoge sobie pozwolić na dzień wolny. Jakiś miesiąc temu odkryłem mały guzek z tyłu szyji niebolał więc nieposzedłem do lekarza. Dzisiaj odkryłem 3 kolejne z czego jeden pod uchem, od kilku dni odzczuwam tępy ból oczu gdy nimi przewracam, mam ciągle wyschnięte usta oraz wysypke pod pachami. Wczoraj przed snem zaczołem bardzo się pocić, oraz dostałem wyspki na całym ciele. Pocenie przeszło po godzinie wysypka zeszla dopiero dzisiaj. Dodam jeszcze że zwężyło mi się gardło i mam problem z połykaniem śliny. Chciałbym wiedzieć czy nie jest to nic poważnego. Dodam na koniec że guzki, gardło ani wysypka nie bolą. Boje się że może być to Ziarnica Złośliwa. Prosze i dziekuje z góry o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Pana guzki to najprawdopodobniej powiększone węzły chłonne. Współistnienie zaś powiększonych węzłów chłonnych karkowych z wysypką może natomiast świadczyć o różyczce. Warto jednak podkreślić, że skoro ma Pan inne objawy, niewykluczone są także inne przyczyny objawów. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka przeprowadzona pod okiem lekarza. Koniecznie proszę zatem udać się na bezpośrednią wizytę lekarską!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...