Forum Zdrowie

Słabszy strumień moczu i parcie na pęcherz

BODYMAX

BODYMAX

Witam.Mam 31 lat od jakiegos czasu zauwazylem niepokojace mnie objawy z oddawaniem moczu.Strumien jest jak by cienszy i moc jego slabsza jak kiedys.Mam dziwne parcie na pecherz i nie moc oproznienia go w calosci.Dodam ze robilem podstawowe badania na mocz i PSA,wyniki byly pozytywne w obu przypadkach.Dlatego martwi mnie to i prosze o jakas rade w moim problemie.

95661 bodymax Mężczyzna, 32 lata, Pomorskie
~mgmg

~mgmg

Co dla Ciebie znaczy 'pozytywne'? Wykryto coś niepokojącego?
Czy robiłeś posiew moczu (żeby wykryć bakterie)?

Możesz zrobić USG pęcherza moczowego (razem z USG brzucha). Zapytaj, jak się przygotować do tego badania: musisz być na czco, ale wypić 1,5 litra wody niegazowanej w ciągu 2 godzin przed badaniem).

~BODYMAX30

~BODYMAX30

Sorry zle sie wyrazilem,wyniki byly negatywne znaczy wszystko ok, ale objawy sa i to mnie martwi.Tak zgadza sie musze zrobic USG najlepiej nerek i pecherza moczowego.

Fr 69

Fr 69

A czy byłeś u lekarza? Mi wydaje się, że możesz mieć prostatę pomimo swojego wieku ale są odstępstwa od reguły.

94202 fr-69 Mężczyzna, 45 lat, Warszawa
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij