Skocz do zawartości
Forum

Plucie krwią, czerwone plamy na skórze i nieregularny okres


Gość Kali1914

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zazwyczaj jesli mam problem ze zdrowiem kieruje sie do lekarza, ale obecnie mieszkam za granica od niedawna i bariera językowa robi swoje. Mój problem zaczyna sie od tego ,że mam ogromne problemy z okresem, ciągle mi się spóźnia, czasami to co 3 miesiące dostawałam go. Chodziłam po róznych ginekologach, wyladowałam raz nawet w szpitalu z ostrym bólem jajnika, ale nic! Poprostu nic nie stwierdzili, nic mi nie dolega. Od 4 lat współzyje z partnerem stałym bez zabezpieczenia, ale w ciąże to do dziś nie zaszłam. Dni płodne i nie płodne a efektów brak. Ale najbardziej martwi mnie to co ostatnio się z moim organizmem dzieję. Od podstawówki co jakiś czas skarze sie na ostre bóle z prawej strony brzucha pod zebrami. Nie wiem czy to promieniuje czy to jest żródło bólu( co to za dolegliwośc- równiez nikt mi nie jest w stanie powiedzieć) i dwa dni temu gdy wstałam rano miałam nogi jak z waty ! Nie mogłam sie poruszać. poszłam do pracy i dostałam takich bóli ze mi się słabo aż robiło.. Nastepnego dnia rano się obudziłam i ból ustał- jak zawsze. Równiez od jakis 2 miesiecy mam straszne alergie skórne. Swedzi mnie, na twarzy najcześciej poprostu robi sie swedząca plama i po jakims czasie sie traci. Dzis pierwsyz raz miałam dwie plamy czerwone na dłoniach. I bymbyn zapomniała... na lewej piersi od wewnetrznej strony dostałam czerwonej plamy na pół piersi- a mam dość duży rozmiar i nie chce mi to zejść, ale też nie swędzi- od biustonosza i od proszku napewno nie. I najgorsze , że 3 h temu 3 razy plułam krwią -nie jakaś duża kropla ale mocno zauważalne. Jeśli ktś by mógł mnie naprowadzić na co kolwiek to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć :) Postaraj się o jakąś pomoc, "tłumacza" i idź koniecznie do lekarza. Nie wiem gdzie jesteś i jaka tam opieka medyczna,ale to już... Przede wszystkim, badania...badania i badania. Na oko, to może być wiele chorób. Symptomy nie są jednoznaczne. Ale ja bym nie czekała na to, czy przejdzie i nie szukała w necie , na temat objawów i przyczyn ( więcej,bo przypuszczam,że już szukałaś :))
Jaką masz możliwość, przyjazdu do Pl,żeby zdecydować się na jakieś konkretne leczenie ?
Musisz coś zrobić, koniecznie. Przepraszam,ze nie odpowiadam stricte na pytanie, zadane przez Ciebie. Ale wystarczy,że mnie "lekarze" "leczyli" na oko, więc różnego rodzaju pomysły, co może być,a co nie, byłoby wprowadzaniem Ciebie w błąd. Nie zamartwiaj się, tylko załatw sobie jakąś osobę, niech pomoże Ci w dogadaniu się z medykiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...