Skocz do zawartości
Forum

Kłujące bóle brzucha


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miewam bóle brzucha najpierw u dołu potem całości jakby z żołądkiem, czasem kłucie w klatce piersiowej. Odczuwam też "ukłucia" w dolnej części podbrzusza. Teraz już rzadziej, raz na jakiś czas, kiedyś naprawde często. Lekarz wykrył u mnie torbiel jajnika, ale on miał się wchłonąć, przez pewien czas był spokój potem ta przypadłość wróciła. Z lżejszym skutkiem ale czasem sie przypomina. Zastanawiam sie czy torbiel mógł mi się odnowić ? Czy takie bóle brzucha, i ukłucia mogą być na tle nerwowym ? Nie mam spokojnego życia, dodam.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn. Jak najbardziej może być to jednak ponownie wynik torbieli jajnika. Opisane bóle mogą mieć także przyczynę psychogenną. Przede wszystkim powinna skonsultować się Pani z lekarzem ginekologiem i wykonać USG dopochwowe, co potwierdzi/wykluczy torbiel. Jeśli wynik badania będzie prawidłowy warto także wykonać klasyczne USG jamy brzusznej. Jeśli wynik także będzie prawidłowy, wówczas istniało będzie bardzo duże prawdopodobieństwo, że objawy mają etiologię psychogenną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...