Skocz do zawartości
Forum

Niestabilne kolano przy niewydolności więzadła krzyżowego


Gość Onomato93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Onomato93

Witam mam 21 lat i od listopada 2011 roku borykam sie z bólem kolana. Uraz miałem w szkole na lekcji wf. Po kilkumiesięcznym leczeniu zostałem zakwalifikowany do artroskopii stawu kolanowego na podstawie uszkodzonej łąkotki bocznej. Po wykonanym zabiegu 6 czerwca 2012 stwierdzono uszkodzenie łąkotki i jej szycie oraz niewydolność przedniego więzadła krzyżowego. Jednak lekarz stwierdził że nie bedzie nic z tym robił. Od tamtej pory cały czas miewam odczucie niestabilności i uciekającego kolana. Podczas kucania kolano boli i z trudem mogę się podnieść. Poza tym trzeszczy. Już byłem ze 3 razy w szpitalu ze skręconym tym samym stawem bo podczas zwykłego wchodzenia po schodach kolano ucieka w inną stronę. W końcu lekarz skierował mnie na rezonans magnetyczny którego termin mam na 05.04.2013r. aby sprawdzić czy więzadła nie wymagają rekonstrukcji. Dodam że pracuje fizycznie i bez stabilizatora w pracy nie jestem stanie normalnie funkcjonować. Gdyby jednak miało dojść do zabiegu to długa jest rekowalenstencja? Czy odzyskam sprawność po tego typu urazie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...