Skocz do zawartości
Forum

Szybkie i mocne bicie serca po marihuanie


adiss9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zażyłem marche i 5 min siedzialem i dostalem tak zwanego "laga" nic nie robilem zapatrzony w jeden punkt. Po tym wybuchlem smiechem i po kilku sekundach serce bilo mi strasznie strasznie mocno.Mialem tak 2 dni nic nie mowilem rodzica spalem moze po 2 godziny. W koncu powiedzalem rodzica i poszedlem do lekarza zrobili mi ekg i cisnienie zmierzyl. Mialem 180... Dostalem magnez i cos na uspokojenie oczywiscie w posladek. Pomoglo to troche lecz 2 dni pozniej znow bilo mocno i znow do lekarza pojechalem. Dostalem to samo magnez i na uspokojenie. Juz mi tak nie bilo od tego czasu ale dal mi skierowanie na echo serca. Echo nic nie wykrylo mam niby zdrowe serce , rytm itp... lecz czuje ze serce inaczej pracuje gdzie nie dotkne czuje tetno .,.. dziwne uczucie .. Trenuje sporty walki i gdy poszedlem na trening po rozgrzewce musialem zrobic przerwe poniewaz balem sie bicia serca bo bilo mocniej niz normalnie.. Prosze o pomoc czy to mi minie mowia ze mam tylko sie uspokoic jakis czas juz 4 dni minelo i dalej a ja chce juz wrocic na mate.. Prosze o pomoc. Palona byla marycha ale moze byla maczana w czyms np dopalaczach lub zywicy z krzaka marysi podobno tak robia i takie efekty to wywoluje..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...