Skocz do zawartości
Forum

Zmęczenie, biały nalot na języku i nieprzyjemny zapach z ust


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie. moj problem ciagnie sie za mną jakies 4 miesiace. Zacznę od tego iż 6 miesiecy temu ważylem okolo 100 kg. w tym momęcie waże 73 kg. Czasami nie odzywialem sie odpowidnio. zazwyczaj staralem sie jesc 5 razy dziennie ale po utracie pracy czasami tylko 1 dziennie i to bardzo slabo. po jakimś czasie zauwazylem kroski czerwone na końcu jezyka i bialy nalot na nim i tak jakby popękany język , wyskoczyła mi kaszka na podniebieniu miekkim. czasami poleci mi krew ale nie wm czy to nie z dziąsel , czasami strasnie bola mnie zeby , tak jakby sie przesuwaly!. do tego mam 365 dni w roku zatkany nos. w lato tzw alergie sezonową. dodam do tego ze nie pije alkoholu od dlugiego czasu i od miesiaca jestem nie palący. denerwuje mnie ten dziwny smak i smrod z ust choc nie zawsze. najwieksze nasilenie jest wieczorami. do tego bole i zawroty glowy , mroczki przed oczami , depresja i ataki nerwów. byle psztryk potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi. Czegos takiego nigdy ne mialem. Do tego dochodzi bol plecow w odcinku pomidzylopatkami kregoslup. kark i okolice lędżwi. powiem ze przez 16 lat uprawialem sport wyczynowo. takze nie wiem czem sie traz tak sypie. czesto burczy mi wbrzuchu choc glodny nie jestem. do tego klucia w klatce nerkach , ale to mogą być nerwobóle.

zrobilem morfologie ogólną i mocz - wynika z nich że wszystko jestok.
wymaz z gardła - też jest ok
posiew kału w kierunku grzybów - jest ok.

to ja już sam nie wiem co może być nie tak.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Obecność zmian w obrębie jamy ustnej oraz nieprzyjemny zapach mogą sugerować infekcję grzybiczą. Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej oraz dolegliwości bólowe klatki piersiowej mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. W sprawie bólu kręgosłupa warto skonsultować się z ortopedą. Z opisu wynika, iż jest Pan w trakcie diagnostyki przyczyn dolegliwości. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...